Firma Profili

trafik_logoTrafik Sürücü Kursu, İbrahim Korhan KUĞU tarafından 1.5 yıllık Ar-Ge çalışması sonucunda 2015 yılı Şubat ayında kurulmuştur. 28 yıllık tecrübeli eğitim kadrosu ile yoluna kararlılıkla devam etmekte olan Trafik Sürücü Kursu‘nun asıl hedefi, kurumsal kimliğini bilgi ve becerisiyle birleştirip, şubeleşerek emsal ve örnek teşkil edecek büyük bir kurum olmaktır.

2015 yılında kurulmuş olmasına rağmen Trafik Sürücü Kursu kısa bir süre içinde yoğun tempoya ayak uydurmuş ve ciddi kursiyer kitlesine ulaşmıştır. 20 ayda 800 kursiyeri ehliyet sahibi yapan kurum, Karadeniz bölgesinde Trabzon’dan başlayarak motosiklet kültürünü artırmakta da ciddi rol oynayan Trafik Sürücü Kursu bu görevi de halen kararlılıkla sürdürüp kursiyer memnuniyetini de en üst seviyede tutarak yoluna devam etmektedir.

2016 yılı Ocak ayı itibari ile değişen ehliyet yasasında 17 sınıfa yükseltilen ehliyet sınıflarına hızlı bir şekilde adapte olan Trafik Sürücü Kursu, manuel ve otomatik B sınıfı otomobil, D sınıfı otobüs ve bünyesine sermayesini artırarak A, A1 VE A2 motosiklet sınıfı ehliyetlerini dahil etmiştir. Yılların vermiş olduğu birikim ile yeniliklere kısa sürede uyum sağlayarak başarısını hızlı ve sürekli bir şekilde yükseltmektedir. Bu Kategorilerde Karadeniz bölgesinde mezun veren ilk kurum olarak liderliği halen elinde tutmaktadır.

“Trafik Hayattır, Eğitim Hayat Kurtarır” ilkesi ile yolumuza hızla devam ediyoruz….

SAYGILARIMIZLA…